Home / Школска 2016/2017. година / Навијај и играј фер

Навијај и играј фер

Ученици 4-4 ОШ „Никола Тесла“ из Новог Сада су се укључили у пројекат „Навијај и играј фер“. Циљ овог пројекта је превенција насиља на спортским теренима. Учимо се да навијамо ЗА свој тим, а не против другог тима.

Завршна манифестација ће бити 20.12.2016. у сали за физичко у ОШ „Јожеф Атила“.

У ту сврху смо премили навијачке реквизите и тачке. Снимили смо и спот којим се такмичимо за најкоректније навијаче у Новом Саду. Навијате фер ЗА нас!

Учитељица Слађана Мандић

******

20.12.2016. смо били на завршној манифестацији пројекта “Навијај и играј фер” у ОШ “Јожеф Атила”. Једно лепо искуство, дружење и навијање. Одбојкашице наше школе су освојиле 1. место на турниру. Браво за њих. Биле су одличне, али пола њиховог успеха припада нама, навијачима, јер смо били више него добри! Свака част ученицима 4-4 на фер навијању. То су препознали и аутори пројекта и на крају нас прогласили за једну од најбољих екипа у фер навијању. Добили смо на поклон качкете и лопту. Једва чекамо лепо време да је пробамо!

unnamed-1

Учитељица Слађана Мандић