Home / Школска 2016/2017. година / Такмичење рецитатора

Такмичење рецитатора

И ове године традиционално је одржано такмичење рецитатора у нашој школи 8.2.2017. Био је то празник лепих речи и стихова познатих песника које су мали рецитатори преносили својим друговима и члановима жирија. На нижем узрасту (од I до IV разреда) је био веома добар одзив и учествовало је укупно 44 такмичара. Жири у саставу: Снежана Ускоковић, професор српског језика, Александра Авемариа, професор музичког и Јелена Латов Папић, библиотекар школе, имали су веома тежак посао да изаберу представнике наше школе на Градском такмичењу рецитатора. На средњем узрасту (од V до VIII разреда) учествовало је 6 такмичара.

После такмичења жири је усагласио мишљење и за даље такмичење на нижем узрасту одабрао следеће ученике:

Јулију Маршић, Ању Каурин, Нину Кнежевић и Немању Кочић.

На средњем узрасту то су ученици:

Нађа Малинић, Страхиња Јеж и Матеј Новевски

Честитамо им и желимо много среће и успеха на следећим нивоима такмичења.

Слађана Мандић, професор разредне наставе