Home / Школска 2018/2019. година / III3 обележио Светски дан вода

III3 обележио Светски дан вода

Ове године је одељење III3 на нешто другачији начин обележио Светски дан вода. Поводом овог важног дана наше одељење је имало част да на креативан начин добије много нових информација о рекама и водама Војводине. Овакав прелеп дан смо имали због сарадње са ЈВП „Воде Војводине“.  Посетили смо Дворац Марцибањи – Карачоњи у Сремској Каменици и провели са предивним људима у другачијем амбијенту три школска часа. Ђаци су показали велику жељу за новим сазнањима и са пажњом упијали сваку реч предавача. Кроз интерактивне слагалице, кратке филмове и очигледан пример ученици су добили корисно знање. Било је времена и за предах и одмор уз сокић и ужину. Сигурна сам да ће од сад још више чувати реке и природу, а наша сарадња ће се сигурно наставити.

У наставку ове вести погледајте фотографије и видео запис са данашњег излета.

Учитељица, Бојана Мандић