Home / Школска 2020/2021. година / Општинско такмичење рецитатора

Општинско такмичење рецитатора

Након одржаног Школског такмичења рецитатора са кога смо послали шест најбољих такмичара из наше школе, 29.3.2021. је одржано Општинско такмичење рецитатора. Такмичење је одржано у онлајн форми, слали смо снимке наших учесника, према захтевима жирија.
Поносни смо што је четворо наших ученика ученика изабрано за најбоље и послато на Зонско такмичење “Песниче народа мог”, а то су:
– Маша Миљанић IV-1 (учитељица Лидија Савков) снимак
– Мирјана Милошевић IV-4 (учитељица Слађана Мандић) снимак
– Данило Поповић  IV-4 (учитељица Слађана Мандић) снимак
– Дуња Владисављевић  IV-4 (учитељица Слађана Мандић) снимак
Као и Општинско такмичење, тако и Зонско је одржано онлајн. Жири је прегледао снимке најбољих рецитатора и с поносом јављамо да је наша ученица Дуња Владисављевић IV-4 (учитељица Слађана Мандић), као једна од најбољих рецитатора има част да учествује на Покрајинској смотри “Песниче народа мог” које ће се одржати 27.4.2021.
Свима такмичарима честитамо, а Дуњи желимо срећу на Покрајинском такмичењу!
                                    Аутор текста: Слађана Мандић