Home / Кутак за таленте / Награђени ликовни радови наших ученика

Награђени ликовни радови наших ученика

Такмичење ученика основних школа у категорији ликовних радова, које у називу носе Теслино име, о познавању лика и дела Николе Тесле у 2018. години

У школској 2017/2018. години такмичење ученика о познавању лика и дела Николе Тесле, у категорији ликовних радова, одржано је у четрнаест основних школа у Србији, три основне школе у Републици Српској и једној основној школи у Мађарској.

Комисија Удружења прегледала је приспеле радове и извршила следеће рангирање:

1. ПРВУ награду освојила је ученица Милица Ђурковић (4. разред), предметни наставник Тамара Дрљача, из основне школе Никола Тесла у Бачкој Тополи.

1. ДРУГУ награду освојио је ученик Данијел Јовановић (7. разред), предметни наставник, Тамара Дунђерски, из основне школе Никола Тесла у НовомСаду.

1. ТРЕЋУ награду освојила је ученица Катарина Путниковић (7. разред), предметни наставник Тамара Дунђерски, из основне школе Никола Тесла у Новом Саду.

Честитамо победницима на овогодишњем такмичењу и обавештавамо Вас да ће свечана додела признања и награда ученицима, наставницима и школама бити организована у склопу манифестације Дана дијаспоре 2018. године на универзитету Сингидунум, на адреси Кумодрашка 261а у Београду, 07. јула 2018. године са почетком у 11.00 часова.

У Београду, 14.јуна 2018. године                                                     Заудружење КНО НиколаТесла,                                                                                      координатор такмичења