Home / Школска 2022/2023. година / Тематска недеља – “Истражујемо и учимо о прошлости”

Тематска недеља – “Истражујемо и учимо о прошлости”

Ученици су за час из природе и друштва припремили плакате на одређену тему, добили су детаљне смернице, одлично се припремили и презентовали своје радове у разреду и другарима из других трећих разреда. На физичком васпитању играли смо старе игре (шанталицу, кликере, добацивали крпењачама). На ликовној култури пажљиво су осликали старе ћилиме, веома креативно. Посетили смо Музеј Војводине где су видели све о животу у прошлости, о чему су учили. Последњи дан смо све завршили, тако што смо у нашој учионици направили мали музеј III-1. Деца су имала две недеље да прикупе старе ствари, много су се потрудили заједно са родитељима, бакама и декама, изложба је била фантастична. Посетило нас је много другара из других разреда, који су имали да виде мношто старих, занимљивих предмета из прошлости, сви су били одушевљени и задовољни.

Учитељица Љубица Кијац