Home / Фебруар / Резултати школског такмичења у шаху

Резултати школског такмичења у шаху

I разред-дечаци          број бодова

1.Лештарић Вук                      3,5
2.Владисављевић Огњен     3,5
3.Давинић Лука                       3
4.Стојичић Вук                        3
5.Вучићевић Марко               2,5
6.Младеновић Илија            2,5
7.Станковић Ђорђе                2
8.Сворцан Обрад                    2
9.Гњатић Стефан                    1,5
10.Наранчић Максим           1,5
11.Маћош Марко                    1
12.Мијајловић Матеј             1
13.Гајинов Стефан                 1/2
14.Тешановић Лазар              1/2

II разред-девојчице

1.Костић Исидора               3
2.Секованић Дејана           1,5
3.Хелмек Милана               1,5
4. Кисић Уна                        0

II разред-дечаци

1.Весковић Андрија           4
2.Макивић Данило             3
3.Живадиновић Филип       3
4.Бањац Драган                 3
5.Томашевић Максим         2
6.Павловић Павле              2
7.Гајић Душан                    2
8.Бабин Христијан              2
9.Шешлија Јанко                1
10.Пађен Страхиња            1
11.Вишњић Вукашин          1
12.Радин Данило                0

II разред-девојчице

1.Андрић Мина
2.Овука Уна

III разред-дечаци

  1. Симанић Павле            4
  2. Виторац Коста              4
  3. Бандука Марко             3
  4. Девалд Алекса             3
  5. Вулин Богдан               3
  6. Ђоковић Вук                3
  7. Малешевић Матеја       2
  8. Видовић Страхиња       2
  9. Гојшина Урош               2
  10. Ћузовић Вукашин         2
  11. Мијајловић Михајло       2
  12. Пустахија Лазар            2
  13. Костовић Милош           2
  14. Ботошки Филип             2
  15. Срданов Андрија           2
  16. Шкрбић Јован                1
  17. Мандић Недељко           1
  18. Марић Славко                1
  19. Милојевић Михајло        1
  20. Думенчић Алекса           0
  21. Маћош Матија                0
  22. Луковски Петар              0

III разред- девојчице

  1. Стевановић Милица
  2. Милошевић Мирјана

IV разред- дечаци

  1. Зељковић Виктор               4
  2. Младеновић Матија          3,5
  3. Живадиновић Никола       3,5
  4. Станковић Димитрије         3
  5. Попов Никола                    3
  6. Злојутро Вук                    2,5
  7. Николић Предраг               2
  8. Марковић Лазар                2
  9. Поњавић Михајло              2
  10. Костић Стефан                   2
  11. Марковић Стефан             1,5
  12. Стојичић Димитрије            1
  13. Чогуровић Марко               1
  14. Лаврнић Данило                 1
  15. Игић Стефан                       1
  16. Гајдобрански Вук                0
  17. Сокреф Адам                      0

IV разред – девојчице

  1. Томић Искра
  2. Ђиласов Наташа

V разред- дечаци

  1. Ковачевић Огњен                  4
  2. Цвијан Алекса                       3
  3. Макивић Урош                       3
  4. Мареш Страхиња                   2
  5. Кочић Немања                       2
  6. Аћимовић Бошко                    2
  7. Савиновић Гојко                    1,5
  8. Вујић Стефан                         1,5
  9. Милић Стефан                          1
  10. Николић Реља                         0

V разред- девојчице

  1. Оро Калина

VI разред- дечаци

  1. Туфегџић Лука                       3,5
  2. Пупавац Иван                         3
  3. Станковић Филип                   2,5
  4. Солдо Страхиња                     1
  5. Киш Иван                                0

VI разред- девојчице

  1. Тешовић Маја

VII разред- дечаци

  1. Михаљевић Марко                  4
  2. Баришић Михајло                    4
  3. Арсић Дамјан                          3
  4. Крчо Немања                          2
  5. Ружичић Огњен                       2
  6. Петровић Лука                         2
  7. Поповић Дарио                        2
  8. Јовановић Стефан                  1,5
  9. Лукић Душан                         1,5
  10. Дракул Милош                        1
  11. Радаковић Светислав              1
  12. Јуришић Филип                       1
  13. Матаруга Алекса                     0

Првих троје рангираних ученика остварило је пласман на Општинско такмичење.

Датум и место одржавања Општинског такмичења биће објављено на сајту школе.