Home / Хуманитарне акције / Хуманитарна акција „Деца деци“

Хуманитарна акција „Деца деци“

Хуманитарна акција „Деца деци“ коју је организовала Српска православна црква – Епархија бачка, спроведена у нашој школи са ученицима од првог до четвртог разреда.

Ова хуманитарна акција огледала се у прављењу пакетића за децу са Косова и Метохије. Пакетићи су подразумевали школски прибор и средства за личну хигијену. Заједно са ученицима  у акцији су учествовали и њихови родитељи који су донирали наведено, а затим су учитељи заједно са ученицима паковали и украшавали пакете. Акција је спроведена веома успешно, о чему сведоче бројни лепи и богати пакети који су сачињени. Пакети  ће бити достављени деци за празник Васкрс, како би им био улепшан празник и пролећни распуст.

Школа се захваљује свим ученицима и родитељима ученика нижих разреда на великом одзиву и учешћу у акцији.