Home / Обавештења / * ВАЖНО * Продужење рока за подношење пријава за бесплатне уџбенике

* ВАЖНО * Продужење рока за подношење пријава за бесплатне уџбенике

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је Министарство просвете, науке и технолошког развоја продужило рок за подошење пријава за бесплатне уџбенике до 24. 03. 2015. године. Пријављивање будућих првака ће се вршити приликом уписа ученика у школу.

овде можете прочитати обавештење које су школе добиле од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја а које се односи на доделу бесплатних уџбеника за наредну школску годину!

На лику који следи можете преузети образац који је потребно попунити како би сте остварили право на бесплатне уџбенике.

ОДЛУКА (страна 1)

ОДЛУКА (страна 2)

ПРИЈАВА

МОЛИМО РОДИТЕЉЕ ДА СЕ СТРОГО ПРИДРЖАВАЈУ ДАТИХ РОКОВА (13. 03. 2015. ГОДИНЕ) И ДА У ТОМ РОКУ ДОСТАВЕ ОДЕЉЕЊСКОМ СТАРЕШИНИ ОДНОСНО УЧИТЕЉУ ПОПУЊЕН ОБРАЗАЦ И ДОКУМЕНТАЦИЈУ КОЈА ЈЕ НАВЕДЕНА У ПРИЈАВИ.

Родитељи који нису у могућности да преузму и одштампају примерак пријаве исти могу преузети од одељењског старешине или у секретаријату школе.

BU 2015 001           BU 2015 002

управа школе