Home / привремено / Молбе за упис деце у први разред школске 2017/2018. године

Молбе за упис деце у први разред школске 2017/2018. године

Поштовани родитељи,

Обавештавамо вас да је почело прикупљање молби за упис деце у први разред наше школе. Рок је од 01.12.2016. до 01.02.2017. године.

У први разред се уписују деца рођена између 01.03.2010. и 28.02.2011. године.

Молбу обавезно подносе родитељи ученика који имају адресу становања ван терена наше школе. У молби је потребно нагласити да ли сте заинтересовани за упис у одељење редовне или целодневне наставе. Приликом подношења молбе, родитељи који су заинтересовани за упис детета у целодневну наставу, прилажу и потврде о запослењу.

На нашем сајту, у делу “целодневна настава”, можете прочитати више о овом виду организовања наставе.

Молимо родитеље деце који су на терену наше школе а заинтересовани су за упис детета у први радзред целодневне наставе, да такође предају молбу како бисмо на време имали право бројно стање ученика.

Управа школе