Home / Обавештења / Молбе за упис у први разред за школску 2022/2023. годину

Молбе за упис у први разред за школску 2022/2023. годину

Поштовани родитељи, од 01.12.2021. године до 01.02.2022. године школа врши пријем молби за упис ученика у први разред за школску 20222023. годину и то за ученике чија адреса становања не припада терену наше школе без обзира да ли желе да упишу дете у редовну или целодневну наставу.

Исто тако, молимо родитеље који станују на терену наше школе а желе да упишу дате у целодневну наставу, да такође предају молбу.
Молба обавезно треба а садржи податке о ученику (име, презиме, датум рођења) као и контакт телефоне родитеља.
У случају молбе за целодневну наставу, потребно је приложити и потврде о запослењу родитеља.

Молбе се могу предати лично у школи, радним даном од 8 до 14 часова или путем мејла школе osnikolate@gmail.com