Home / Uncategorized / *** Обавештење за родитеље будућих првака ***

*** Обавештење за родитеље будућих првака ***

Поштовани родитељи,

Обавештамо вас да школа неће организовати заједнички родитељски састанак за родитеље будућих првака.

Такође вас обавештавамо да ће се пријем првака одржати 31.8. у 18 часова. Тада ћете у школи видети у која одељења су деца распоређена и ко су им учитељи.

Школа је уписала пет одељења  ученика у први разред школске 2015/2016. године, и то 3 одељења целодневне наставе и 2 одељења редовне.

Свима који су уписали децу у нашу школу се захваљујемо што су се определили за нас и надамо се да ћемо својим радом и залагањем оправдати указано поверење.

Родитељима ученика које због ограниченог простора нисмо могли да примимо у нашу школу желимо пуно среће и успеха у школама у које су уписани.

Поштовани родитељи будућих првака, допустите деци да уживају у распусту и данима одмора, како би са пуно елеана у септембру закорачили са нама у нове освајачке походе на знање.

На линку који следи можете преузети списак потребног прибора за почетак првог разреда. СПИСАК

директор школе

Игор Милићевић