Home / Важне информације / Обавештење за родитеље будућих првака

Обавештење за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи,

Обавештавамо вас да ће вас школа благовремено, посредством сајта, обавестити о начину пријема првака и поласка деце у школу, као и о распореду ученика по одељењима и учитељицама код које су распоређени.

Школа чека инструкције Министарства просвете, науке и технолошког развоја како би могла организовати наставни процес, о чему ћемо вас благовремено информисати.

С обзиром на велики број питања родитеља у вези са бесплатним уџбеницима за први разред, обавештавамо вас да су уџбеници које је финансирао град Нови Сад обезбеђени а исти ће бити подељени деци приликом доласка у школу – пријема првака. Бесплатни уџбеници које финансира Министарство просвете, науке и технолошког развоја за ученике првог разреда, биће подељени оним ученицима чији су родитељи остварли право за набавку истих када стигну у школу од стране Министарства.

С поштовањем,

директор школе