Home / Обавештења / Сто година од победе у Првом светском рату

Сто година од победе у Првом светском рату

Основна  школа  „Никола Тесла” обележиће 100 година од победе у Првом светском рату и уласка српске војске у Нови Сад на следећи начин:

*на седници Наставничког већа која ће бити одржана 30.10.2018.године одржаће се приредба која ће представљати спону књижевног дела са историјским чињеницама;

*за ученике историјски датум ће бити обележен 9.11.2018. године. Ученицима ће бити приказан филм који школа треба да добије од Градске управе за образовање у трајању од 25 минута.

У холу школе од 1.11.2018. године реализоваће се изложба коју ученици седмих разреда приређују.
Изложба и филм чиниће једну целину која ће бити заокружена  9. новембра 2018. године.

Милка Марјановић, наставница српског језика
Љиљана Живановић, наставница историје