Home / Обавештења / Фондација”Центар за младе таленте”

Фондација”Центар за младе таленте”

Министарство просвете, науке и технолошког развоја у сарадњи са “Центром за младе таленте” Нови Сад организује бесплатну ОНЛИНЕ обуку из математике за УЧЕНИКЕ 5, 6, 7 и 8. разреда основне школе ради припреме за упис у средњу школу. Посебних услова за пријаву (регистрацију) нема.

Пријава на маил info@cmt.edu.rs. Пре пријављивања обавезно прочитати важно обавештење чији линк се налази на почетној страници сајта www.cmt.edu.rs.

Пријава треба да садржи име, презиме, име родитеља, датум рођења, место рођења, седиште и назив школе, смер и разред. Ради контакта навести број телефона и маил адресу.

Технички услови: поседовање PS рачунара са оперативним системом Windows 8 или новијим, са звучницима и интернет везом.

Планирани почетак припрема је у другој половини октобра 2017.године о чему ћете бити обавештени путем маил-а.

Поред тога, током целе године одржавамо “Дане отворених врата” те имате прилику да посетите компанију Schneider Electric DMS NS која је уједно и оснивач Фондације.

За све информације можете се обратити на тел. 021/635-09-32  (контакт особа, Смиља Думенчић) или на маил  info@cmt.edu.rs. Сајт www.cmt.edu.rs.

С поштовањем,

Фондација”Центар за младе таленте”