Home / Секције / Новинарска секција / ПРОМОЦИЈА РОМАНА “МУШКИ ДНЕВНИК”

ПРОМОЦИЈА РОМАНА “МУШКИ ДНЕВНИК”

Промоција хит романа “Мушки дневник” и “Мушки дневник 2: Досањан сан” “ аутора Душана Пејчића одржана је у среду, 10. фебруара 2016. године, у 17 часова, на Дечјем одељењу Градске библиотеке у Новом Саду (Дунавска 1).

Писац Душан Пејчић је учитељ са двадесетпетогодишњим искуством у раду са децом и младима, аутор је дечјих ТВ емисија, сарадник дечјих часописа. Добитник је прве награде дечје критике „Доситејево перо“ за роман „Мушки дневник“ као најбољи роман у категорији књига намењених старијем школском узрасту у 2014. години.

У програму су учествовали  ученици шестих и седмих разреда новосадских основних школа – ОШ „Никола Тесла”, ОШ „Петефи Шандор“, ОШ „Васа Стајић“ и ОШ „Коста Трифковић“ и  сјано се забавили, открили  многе тајне тинејџера…Сјајна књига,потражите је  и прочитајте што пре.

Видео запис