Home / Секције / Новинарска секција / СПОРТСКЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ У НОВОМ САДУ   ОД 17.  ДО 20. МАЈА

СПОРТСКЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ У НОВОМ САДУ   ОД 17.  ДО 20. МАЈА

У  Новом Саду  данас је свечано отворена 8. Спортска  олимпијада  школске омладине Војводине на СПЕНСУ, најмасовније спорстко такмичење у којем учествују основци и средњошколци Војводине. На 18 терена, локалитета у нашем граду, представиће се и борити  у 14 спортсих дисциплина – ученици Срема, Баната и Бачке. Жути, плави, бели, црвени, наранџасти, зелени олимпијци  бориће се у част спорта за најбољи резултат и победу здравља и спорта и физичке културе. Нови Сад, град домаћин,  са њима заједно биће промотер  здравих стилова живота, фер плеја, пријатељства и укрстиће олимпијске боје и дисциплине у ЧАСТ СПОРТА! Нека игре почну….

Ми их пратимо, дођите и Ви!

Спорт и Здравље побеђују!