Home / Школска 2019/2020. година / Моја школа – зидне новине

Моја школа – зидне новине

Уз велико ангажовање, машту, креативност, рад и сарадњу са родитељима, ученици одељења 2-1 су презентовали Школске новине у холу школе, као продукт рада у оквиру пројектне наставе под називом „Моја школа – зидне новине“.

Листајући Школске новине, уочавамо да су ученици – новинари , попут професионалаца новине поделили по областима. И то: Насловна страна, О Николи Тесли, Моја школа данас, Просторије ОШ „Никола Тесла“, Запослени у школи, Правила понашања у школи, Моја школа у будућности, Песма о школи, Наше одељење и Завршна страна. На тај начин су нам приближили школску атмосферу, правила понашања, упознали са непознатим, предложили нове идеје које ће – ко зна, можда и бити реализоване у не тако далекој будућности а њих остварити као будуће песнике или визионаре ентеријера и екстеријера.

Учитељице: Милена Лончар и Јелена Ратковић