Home / Библиотека / Вести и предлози из школске библиотеке

Вести и предлози из школске библиотеке

Драги ученици учитељи и наставници,

Ево неких вести и предлога из школске библиотеке, а у сарадњи са Ученичким парламентом.

Сви знамо да се књига може много пута прочитати и самим тим и препоручити или проследити другима.

Предлажемо онима који то могу и желе,  и чији се родитељи у потпуности слажу, да поклоне школској библиотеци понеку, већ прочитану дечју књигу. ДАЈЕМО ПРЕДНОСТ ШКОЛСКОЈ ЛЕКТИРИ.

Такође смо ове године отворили у библиотеци један мали кутак са књигама на страним језицима почетног нивоа знања тако да и сликовнице или неке књижице на страним језицима, такође, радо прихватамо.

Користимо ову прилику да подсетимо да се књиге редовно враћају и на тај начин активно учествују у чувању књижног фонда школске библиотеке.

Књиге које желите да поклоните можете донети директно у просторију  библиотеке  или их предати наставници Милки Марјановић и некоме од чланова Парламента.

Срдачно вас поздрављамо и целим срцем вам захваљујемо што  смо са књигом и уз књигу упућени једни на друге за добробит свих оних који воле да читају и који знају:  ДА СЕ ОД ЧИТАЊА РАСТЕ!

Ваш Ученички парламент, наставница Милка и библиотекарка Јелена