Home / Ученички парламент / Новогодишњи звончићи на хуманост позивају

Новогодишњи звончићи на хуманост позивају

Хуманитарни концерт ,,Хуманост је наша величина” је свечана и хуманитарна манифестација која се одржава сваке године у нашој школи, уз подршку Савета родитеља, Наставничког већа и Ученичког парламента.

Ученици наше школе, припремили су различите тачке, културно-забавног карактера, како би приказали свој таленат, нешто чиме се баве у слободно време, у чему уживају, а у исто време исказали своју хуманост.

Сав прилог је намењен најугроженијим ученицима наше школе, а припремљене изведбе упућене су присутнима да отворе своја чула и уживају.

Наши Теслијанери су са уживањем и отвореног срца наступали за своје школске другаре, а сви са радошћу делимо оно што можемо да дарујемо другима.

Традиционални хуманитарни концерт наше школе нама представља свечаност којом на најлепши могући начин завршавамо календарску годину и скупљене тренутке лепоте носимо на заслужени одмор, да се одморни вратимо у нове радне изазове и победе!

Срећна вам и богата нова година била!

Наставнице Александра Авемарија и Милка Марјановић са својим креативцима и парламентарцима