Home / Ученички парламент / Хуманитарни концерт 2015 – Хуманост је наша величина

Хуманитарни концерт 2015 – Хуманост је наша величина

У четвртак (17.12.2015) одржан је сада већ традиционални хуманитарни концерт под познатим слоганом и чињеницом  ,,Хуманост  је наша величина’’.  Поносни смо на своје талентоване, вредне и солидарне ђаке који су свирали, певали и плесали пред вама, а за своје школске другове. Сав  прилог је намењен теслијанерима који су материјано угрожени.

Све похвале припадају наставници Александри Авемарији и ученицима – учесницима, јер су нам добром координацијом и изведбом пружили уживање и предах од журбе. Не треба заборавити ни сјајне водитељке концерта Милицу Ајџановић и Милицу Цупаћ и Ученички парламент као подршку у организацији.

Захвални смо и свим родитељима, ученицима, наставницима и учитељима који су својим присуством подржали ову идеју.