Home / Uncategorized / Ближи се почетак нове школске године

Ближи се почетак нове школске године

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Поштовани родитељи,

Још једном вас подсећамо да ће се свечани пријем првака одржати у понедељак, 31.08.2015. године са почетком у 18 часова.

Тада ћете добити информације о томе у која одељења су деца распоређена као и ко су им учитељима. Такође, од учитеља ћете добити информације о томе који уџбеници су потребни.

Надамо се да ћете преостале дане распутста провести у одмору и дружењу са децом и тако спремни дочекати почетак нове школске године.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД II ДО VIII РАЗРЕДА

Oбавештавамо ученике од II до VIII разреда да настава почиње у уторак, 01.09.2015. године и то по следећем распореду:

– преподневна смена (почетак првог часа у 7:30 часова) – непарна смена (I, III, V и VII разред);

– поподневна смена (почетак првог часа у 13:30 часова) – парна смена (II, IV, VI и VIII разред).

Видимо се ускоро!

управа школе