Home / Школска 2017/2018. година / ИТ Караван 03

ИТ Караван 03

Министарство трговине, туризма и телекомуникација у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја и компанијом Мајкрософт реализује кампању “ИТ караван 03”. Кампања представља мобилну платформу која промовише развој информационог друштва у оквиру кампање Министарства трговине, туризма и телекомуникација “Smart & Safe – Паметно & Безбедно”. Ове године реализује се трећи циклус кампање.

У оквиру овогодишњег циклуса кампање као пети град у низу изабран је Нови Пазар. Тамо је у уторак, 27. марта одиграна позоришна представа “Како да најлакше упропастите свој живот онлине”. Наша школа је, заједно са још једном школом из Београда, одгледала представу путем преноса уживо. Након представе, представници министарства су разговарали са ученицима о утисцима и поделили им поклоне. Представу су гледали ученици IV3 одељења са учитељицом Сенком Мученски.

Репортажу о овом догађају можете погледати на следећем линку:

Ево како је било: