Home / Дан школе / Дан школе 2023.

Дан школе 2023.

Ове године смо прославили Дан школе у духу знања, спортских и изложбених активности и у добром расположењу.
Уз труд, рад и залагање које сваке године показујете примером нашим ученицима, данашњи дан користимо да им укажемо на важност дружења и развијања позитивних особина кроз игру, такмичења и низ других активности у које смо укључили ученике.

Важно је да, поред учења и свих осталих садржаја које је потребно да савладају током школовања, наша деца уче да је живот као и игра, некад ће да победе, некад ће да изгубе, али их учимо да се носе на прави начин са победама као и са поразима. Кроз све ове активности показујемо им животне вредности и исправне начине понашања и у школи и у окружењу.

Фотографије са спортских полигона

Фотографије са спортских утакмица

Фотографије са шаховског меча

Фотографије са изложбе дечијих колекционарских предмета у организацији одељења другог разреда

Фотографије са изложбе “Грађевинарство кроз историју” у организацији ученика виших разреда

Све је било под надзором волонтера Црвеног крста Новог Сада који су упознали ученике са основама прве помоћи.

Фотографије са мини едукације Црвеног крста