Home / Активности / Пријем првака 2023/2024.

Пријем првака 2023/2024.

Ове године Основна школа „Никола Тесла“ богатија је за 229 првака, распоређених по први пут у чак 8 одељења (3 одељења целодневне наставе и 5 одељења редовне наставе), на шта су они који чине нашу школу посебно поносни. Након обраћања директора, свечано су пуштени балони са порукама за срећан полазак у први разред.

На пријему првака ученицима су подељени уџбеници за први разред које су обезбедили Град Нови Сад и Министарство просвете, науке и технолошког развоја. Поред уџбеника, ученике су на клупама дочекали плазма пакетићи компаније „Бамби“, док је школа обезбедила мајице у различитим бојама за свако одељење.

Ученици су се након прозивке по одељењима упутили са својим учитељима у своје учионице.