Home / Школска 2018/2019. година / Школско првенсто Новог Сада у бициклизму одржано је 19.05.2019.

Школско првенсто Новог Сада у бициклизму одржано је 19.05.2019.

Наша школа је постигла одличне резулатате. Ученици су се одазвали у великом броју и освојене су многобројне медаље.

Први разред: Стефани Радаковић и Огњен  Стојановић (1. место), Лола  Аврамов (2. место), Миа Бјелица (3. место).

Други разред: Ленка Топалски и Урош Бјелица (1. место), Николина Бошњаковић (2. место), Ирена Селенић и Коста Виторац (3. место).

Трећи разред: Јана Стојић и Јован Вуковић (1. место), Горана Пејчић и Иван Динтино (2. место), Лаура Скумпија и Михајло Поњавић (3. место).

Четврти разред: Анђела Сокић и Реља Виторац (1. место), Стела Радаковић и Борис Селенић (2. место), Тамара Топалски (3. место).

Пети разред: Дуња Момиров и Михаило Ђокић (1. место).

Шести разред: Настасија Гајевић и Светислав Радаковић (1. место), Вања Ковач (2. место) и Милан Матијевић (3. место).

Седми резред: Ксенија Сокић (1. место), Александар Јанковић (2. место) и Ерсен Ферати (3. место).

??? ??? ????? ????? ????? ????? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ????? ?????