Home / Школска 2019/2020. година / Пријем првака 2019.

Пријем првака 2019.

ПОСТАЈЕМ ПРВАК ДАНАС, ТО ЈЕ ВЕЋ ОЗБИЉНО ЗВАЊЕ
УКАЖИТЕ МИ, МОЛИЋУ ДУЖНО ПОСТОВАЊЕ!

У петак, 30.8.2019. године, наша школа отворила је своја врата новој генерацији ђака првака. Будући прваци, као и њихови родитељи, уживали су у свечаној приредби коју су за њих припремили ученици другог разреда заједно са својим учитељицама. Да би пријем био веселији побринула се наставница музичке културе и мали хор.
Директор школе, Игор Милићевић, поздравио је све присутне и пожелео добродошлицу новим ђацима и њиховим родитељима.
Након приредбе, ученици су имали прилике да се упознају са својим учитељима и да обиђу школу.
Свим првацима подељени су уџбеници које је обезбедио град Нови Сад.
Ове године, наша школа постала је богатија за 208 ђака, распоређених у 7 одељења, три одељења целодневне и четири одељења редовне наставе.

Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, пуне дружења, учења и забаве, и да им први, као и сви остали дани проведени у школи, буду незаборавни!