Ученици седмог разреда, чланови Ученичког парламента, свечано су испратили наше осмаке у сусрет завршном испиту и новим животним корацима. Топлим обраћањем пожелели су им пуно среће, успеха и самопоуздања, уз мотивационе поруке које су додатно охрабриле осмаке пред важне изазове. Уз речи подршке, седмаци су поделили и бомбоне, као симбол слатког почетка новог поглавља.