VII/7: Укључили смо се у добротворну акцију прикупљања донација за децу оболелу од рака, чији је организатор Удружење „Обилић 1912-1918“ – Нови Сад у сарадњи са Удружењем НУРДОР. Била је организована планинарска шетња по Фрушкој гори и посета природњачкој поставци у Информативном центру Националног парка, где смо видели слике, макете и препариране животиње, тј. целокупну флору и фауну Фрушке горе. Прешли смо стазу дугу око 8км: Иришки Венац – Чесма у шуми – Жарковац – Ливада – Мало језеро – Манастир Ново Хопово – Липов поток – Видиковац – Природњачка поставка (мали музеј) – Излетиште Иришки Венац.

Одељенски старешина: Тања Савић