Home / Активности / Посета ЈКП “Паркинг сервис” , Нови Сад

Посета ЈКП “Паркинг сервис” , Нови Сад

У четвртак, 02. новембра 2023. године ученици II/4 и II/6 одељења су посетили ЈКП “Паркинг сервис” Нови Сад.

У пратњи директора школе и учитељица смо стигли у ово предузеће. Ту су нас лепо дочекали. Добродошлицу нам је пожелео директор ЈКП “Паркинг сервис” Стеван Лугоња и дечји писац Добривоје Марковић. Са њима смо разговарали, одговарали су на наша питања и представили нам едукативну сликовницу “Мој тата вози паук”. Посебну добродошлицу нам је пожелео вредни “Паркиша”, маскота предузећа. Он се специјалним возилом “Паук” уз звуке песме довезао са терена. Видели смо како “Паук” подиже и односи непрописно паркирано возило. Научили смо зашто је важно поштовати саобраћајна правила и  прописе. Након тога  смо се заједно фотографисали, лепо почастили и добили поклоне.

Срдачно смо се поздравили са љубазним домаћинима и пуни утисака вратили у школу.