Home / Школска 2021/2022. година / Школско такмичење рецитатора

Школско такмичење рецитатора

У нашој школи 1.марта 2022. је био празник поезије, лепих стихова и добрих рецитатора. Тог дана је одржано Школско такмичење рецитатора. Имали смо прилику да уживамо у рецитовању наших ученика на нижем и средњем узрасту.
Стручни жири, у саставу:
Снежана Лорек, наставница српског језика и књижевности,
Милка Стојаковић Марјановић, наставница српског језика и књижевности и
Татјана Барако, библиотекарка
није имао ни мало лак посао да одаберу најбоље рецитаторе који ће представљати нашу школу на Општинском такмичењу јер је било пуно сјајних учесника. Одлука је да то буду на нижем узрасту следећи ученици:
Ања Тадић, I-1
Петар Вуковић, I-5
Софија Авдаловић, II-3
Хана Николић, IV-2
Софија Ступар, IV-3
Тодор Марјановић, IV-3
На средњем узрасту то су ученици:
Милица Јовановић, V-3
Дуња Владисављевић, V-4
Мирјана Милошевић, V-4
Данило Поповић,  V-4
Богдан Вулин, V-5
Реља Девић, V-5
Честитамо овим ученицима и њиховим менторима и желимо им пуно успеха на следећем нивоу такмичења!
                                                                                       аутор текста:
                                                                                     Слађана Мандић