Home / Обавештења / Анкета за родитеље

Анкета за родитеље

Поштовани родитељи,
Обавештавамо вас да је наша школа у могућности да у наредној школској години за све ученике школе од I до VIII разреда организује основни модел рада који подразумева да се настава организује свакодневно у школи кроз непосредан образвно – васпитни рад, а у складу са Стручним упутством о организацији и реализацији образовно – васпитог рада за основне школе за школску 2020/2021. годину.

Све појединости о овом начину рада можете прочитати у Стручном упутству МПНТР које се налази на нашем сајту.

Школа ће организовати и целодневну наставу за ученике првог и другог разреда а о свим појединостима и начину организације образовно – васпитног рада сви родитељи ће бити информисани путем одељењских старешина и школског сајта.

Уколико желите да Ваше дете током септембра месеца похађа наставу онлајн, потребно је да попуните податке који следе у анкети.
За све родитеље који не попуне анкету, сматраће се да желе да њихова деца похађају наставу непосредним радом у школи.
Родитељи ученика будућих правака не одговарају на питање “Ознака одељења”.

Молимо вас да анкету попуните до уторка, 18.08.2020. године.