Home / Дечији савез / Пријем првака у Дечији Савез 2015/2016. година

Пријем првака у Дечији Савез 2015/2016. година

Као и сваке године и ове је ДС наше школе стартовао жустро и ведро.

Наш овогодишњи рад смо започели презентацијом прошлогодишњег рада и састанком свих представника одељења наше школе. На првом састанку смо изабрали Вука Влаисављевића као председника нашег удружења и Нину Бабић као његовог заменика.

Договорили се о овогдишњем раду и активностима.

Пригодном приредбом смо обележили и у ДС примили прваке. Приредба је одржана у холу школе, а спремали су је ученици другог и четвртог разреда са својим учитељицама. Председник Вук Влаисављевић је пожелео добродошлицу свим првацима и у сарадњи са школском управом поделио симболичне поклоне.

Већину активности смо успели забележити нашим малим објективом па уживајте у сликама!

Координатор Дечјег савеза

Бојана Перић