Home / Дечији савез / Шта детету треба да расте до неба?

Шта детету треба да расте до неба?

У периоду од 3. – 9. октобра 2022. одржаће се Дечија недеља на тему Шта детету треба да расте до неба?

Циљ је да се низом различитих активности деца нижих разреда повезују, друже, упознају пруже подршку, као и да мотивишу једни друге.

Приредба коју су првог дана Дечије недеље оджали трећаци у част пријема првака у Дечији савез и Црвени крст управо је оправдала главни циљ догађаја. Осим тога, пријатан боравак у школи пожелели су остали другари нижих разреда уз веселу музику и мотивационе поруке исписане на балонима које су им посветили.

Активности су протекле уз много смеха, песме, игре, радости и задовољства како међу учесницима, тако и међу посматрачима.

У нардним данима планирани су разноврсни едукативни и забавни садржаји са циљем указивања на важност дечије социјализације у друштву.