Home / Обавештења / Тестирање ученика за први разред

Тестирање ученика за први разред

Обавештавамо родитеље да тестирање ученика за први разред креће од понедељка, 11.05.2020. године. О терминима за терстирање родитељи ће бити обавештени телефоном, од стране секретара школе. Због великог броја деце, тестирање ће се вршити током маја, јуна и августа месеца. Сва деца ће бити тестрана до почетка нове школске године, односно до поласка у школу. Молимо родитеље за стрпљење, те да не позивају школу због термина тестирања већ да сачекају позив.

Молимо родитеље да се упознају са процедурама приликом довођења детета на тестирање за први разред током трајања епидемије COVID-19, чији списак се налази у прилогу овог текста.

Пре доласка на тестирање потребно је да родитељи преузму УПИТНИК и АНКЕТУ ЗА ИЗБОРНЕ ПРЕДМЕТЕ, попуне и предају педагогу/психологу приликом довођења детета на тестирање. И упитник и анкета се налазе у прилогу овог текста.

Процедура приликом довођења детета на тестирање током трајања епидемије COVID-19

Упитник

Анкета за изборне предмете