Home / Ученички парламент / Другарска помоћ и подршка

Другарска помоћ и подршка

Драги другари, учитељи и наставници,

Епидемиолошка ситуација је утицала на то да се настава реализује на начин који нам је од скоро свима нов. Чешће и више користимо савремене технологије и интернет за учење, а време које проводимо у школи је скраћено. Све то са собом носи потребу да учимо нове вештине. Ваши другари из Ученичког парламент вам нуде подршку и помоћ уколико вам је потребна. Могли бисмо да вам помогнемо око коришћења уређаја, коришћења Гугл учионица, разних програма и апликација, претраживања и учења на даљину, као и савета у начину учења и организовања времена.

Молимо вас да свој проблем укратко изложите на парчету папира, напишете разред у који идете и можете написати своје име и презиме. Уколико желите да останете анонимни, напишите само разред и одељење у који идете. Тај папир убаците у сандуче Ученичког парламента који се налази у холу школе. Ми ћемо га прочитати, пронаћи тебе или твој разред и помоћи да решиш проблем, недоумицу или добијеш савет који ти је потребан у вези са новим начином учења.

Ученички парламент помоћ нуде и учитељима и наставницима уколико је она потребна!

Директор школе подржава ову инцијативу Парламента.

Успешан рад жели вам ваш Ученички парламент и наставница Милка