Home / Ученички парламент / ОТВОРЕНО О ВАЖНОМ

ОТВОРЕНО О ВАЖНОМ

beach-freedom-friends-shinee-sun-Favim.com-139939

Умреживши часове грађанског васпитања, активност Парламента и жељу да млађима увек кажемо нешто добро, корисно и значајно, ученици шестих разреда, у договору са разредним старешинама, имали су прилику да се током марта друже са чланом Ученичког парламента Георгином Крстић.

Тема предавања била је Болести зависности и била је резервисана за час одељенског старешине. Георгина је за ову прилику израдила презентацију коју је обогатила живим разговорима и додатним информацијама и успешно се дружила са својим млађим другарима. Ученици су  том приликом имали слободу да са њом и својим старешином поразговарају о овој важној теми.

И у идућој години бавићемо се овом темом и предузимати кораке и активности у борби против болести звисности, јер о важним темама треба стално и много разговарати.

freedom-wallpapers-1024x768 (2)