Home / Ученички парламент / Поштанско сандуче Ученичког парламента, обавештење, 25.2.2015.

Поштанско сандуче Ученичког парламента, обавештење, 25.2.2015.

Драги ученици,

Ученички парламент Вас обавештава да смо активирали наше поштанско сандуче у холу школе.

Ако имате добре, креативне  идеје и предлоге  како да побољшамо вршњачке односе у школи, партнерске односе између Вас и ваших учитеља и наставника, како да допринесемо да школа буде још пријатнији простор за све  нас ПИШИТЕ НАМ. Најбоље  предлоге покушаћемо заједно са Вама да спроведемо у дело, Школа је  Ваш дом знања и ви сте њен саставни део – зато АКТИВНО учествујте у њеном раду и креирању  позитивније атмосфере.

Не заборавите, писмо је један од најлепших облика комуникације , зато док нам пишете покажите и своје знање, писменост, будите одговорни и културни , потрудите се да поштујете правописна правила и обавезно се потпишите како бисмо заједно реализовали  добре идеје.

Теслин ђак  се по идеји и мудрој речи познаје,  Ваш Ученички парламент

Tags: , ,