Home / Ученички парламент / Теслине здраве одлуке

Теслине здраве одлуке

Наша школа  и  Ученички парламент  и ове године укључили су се низом активности у  промоцију  и презентацију здравих стилова живота и здраве исхране. Светски дан здраве хране, 16. октобар протекао је у знаку  здравих активности, радионица , осмеха , лепих мисли, мудрих загонетки, зелене математике породице Здравковић и здравих грицкалица. На позив нашег педагога  одазвала се цела школа  , а резултат: изложба дечијих радова, мудре поруке и изреке о здравој храни, занимљиви рецепти, пијаца  здраве хране,  воће за  ужину, радионице за више разреде „Препознавање и избор здраве хране“, предавач др Данијела Кораћ Мандић, квиз за  четвртаке  који су пропратиле гошће из Саветовалишта за младе ДЗ „Нови Сад“ у сарадњи са Институтом за јавно здравље  Војводине, маштовите маске  и креативни часови на  зелену тему.

???????????????????????????????