Home / Активности / „Писмо Божић Бати”

„Писмо Божић Бати”

Јавно предузеће „Пошта Србије”, Београд расписao je ликовни и литерарни конкурс под називом „Писмо Божић Бати”, намењен деци узраста до 12 година која живе у Републици Србији. Тема наградног конкурса је била „Божићна бајка“.

Ученици наше школе су учествовали у наградном конкурсу, али што је најбитније, деца су  уживала у стварању песми и састава на задату тему. Одељење II3 Основне школе „Никола Тесла“ је освојило 2. место за колективни литерарни рад и награду од 80 000 динара у виду поклон ваучера.

Ученици овог одељења су у пратњи својих родитеља и учитељице присуствовали свечаној додели награда и пакетића у Београду, 4.1.2024. године. Пресрећни што се њихова школа налази међу награђенима, деца су уживала у овом дану, јер су управо они заслужни за то. Поносни родитељи су их дочекали громогласним аплаузом и с осмехом на лицу.

Видео запис