Home / Обавештења / Успех наших ученика на такмичењима у школској 2018/2019. години

Успех наших ученика на такмичењима у школској 2018/2019. години

Математика – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Андреј Радовановић III 6 II место Љубица Кијац
Стефан Костић III 1 II место Марина Камањ
Стефан Игић III 5 III место Гордана Нудић
Димитрије Станковић III 1 III место Марина Камањ
Искра Томић III4 III место Александра Поповић
Никола Живадиновић III 5 похвала Гордана Нудић
Урош Макивић IV 5 II место Вера Ћеран
Реља Николић IV 5 II место Вера Ћеран
Ива Павловић IV 5 II место Вера Ћеран
Огњен Ћузовић IV 2 III место Мира Зељковић
Јелена Ђурђић IV 1 похвала Харгита Поповић
Војин Стаменковић IV 3 Похвала Мира Весковић
Лука Лехотски VIII 3 I место Данијела Миличић
Крчо Немања VI 3 III место Данијела Миличић
Катарина Филиповић VI 4 Похвала Мелита Бизоњ
Илић Милош V 1 похвала Бојана Коканов

 

Математика – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Урош Макивић IV 5 Похвала Вера Ћеран
Ива Павловић IV 5 II место Вера Ћеран
Огњен Ћузовић IV 2 II место Мира Зељковић
Војин Стаменковић IV 3 Похвала Мира Весковић
Лука Лехотски VIII 3 II место Данијела Миличић
Крчо Немања VI 3 III место Данијела Миличић
Илић Милош V 1 II место Бојана Коканов

 

Хемија – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Исак Кораћ VII 2 I  место Татјана Пуповац
Милица Јурковски VII 3 III место Јелена Бубњевић
Селена Живадиновић VII 3 III место Јелена Бубњевић
Ања Радин VII 4 III место Јелена Бубњевић
Ана Нинков VIII 4 III место Јелена Бубњевић

 

Хемија – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Исак Кораћ VII 2 II  место Татјана Пуповац

 

Рецитатори – градско такмичење такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Анђела Младеновић III 5 Пласман на следећи ниво такмичења Гордана Нудић
Нађа Малинић VII4 Пласман на следећи ниво такмичења Маја Чмелик
Ева Шрак V2 Пласман на следећи ниво такмичења Милка Марјановић
Немања Кочић IV2 Пласман на следећи ниво такмичења Мира Зељковић

 

Рецитатори – зонско такмичење такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Нађа Малинић VII4 Пласман на следећи ниво такмичења Маја Чмелик
Дуња Владисављевић II4 Пласман на следећи ниво такмичења Слађана Мандић

 

Немачки језик – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Ана Нинков VIII 4 I место Сања Карановић

 

Немачки језик – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Ана Нинков VIII 4 III место Сања Карановић

 

Физика – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Лука Лехотски VIII 3 III место Слободан Божић

 

Физика – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Лука Лехотски VIII 3 I место Слободан Божић

 

Књижевна олимпијада – општински ниво

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Радица Голубовић VIII 1 II место Биљана Максимовић

 

Књижевна олимпијада – окружни ниво

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Радица Голубовић VIII 1 I место Биљана Максимовић

 

Биологија – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Миланковић Љиљана VII1 Пласман на окружно такмичење Оскар  Бизоњ
Меселџија Aна VIII4 Пласман на окружно такмичење Александра  Аџић

 

Географија – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Тара Чабаркапа VII1 II место Софија Ђаковић
Љиљана Миланковић VII1 II место Софија Ђаковић
Сергеј Андрић VIII3 II место Софија Ђаковић
Огњен Момиров VIII4 II место Софија Ђаковић

 

Географија – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Тара Чабаркапа VII1 III место Софија Ђаковић
Љиљана Миланковић VII1 II место Софија Ђаковић
Сергеј Андрић VIII3 I место Софија Ђаковић
Огњен Момиров VIII4 III место Софија Ђаковић

 

Енглески језик – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Дуња Ћурчић VIII3 II место Бранка Бјековић
Јована Шобот VIII3 III место Бранка Бјековић

 

Енглески језик – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Дуња Ћурчић VIII3 II место Бранка Бјековић
Јована Шобот VIII3 III место Бранка Бјековић

 

Српски језик – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Јелена Вукић V1 I место Маја Чмелик
Лана Кукавица V5 III место Маја Чмелик
Тамара Росић V2 III место Милка Марјановић
Соња Малуцков V2 III место Милка Марјановић
Дуња Дутина VI5 I место Биљана Максимовић
Реља Башић VI5 I место Биљана Максимовић
Јована Петровић VI5 III место Биљана Максимовић
Милица Ајџановић VIII2 II место Биљана Максимовић
Тамара Ђуђар VI2 II место Снежана Ускоковић
Александра Ђорђевић VIII3 I место Снежана Ускоковић

 

Српски језик – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место Ментор
Јелена Вукић V1 III место Маја Чмелик
Соња Малуцков V2 III место Милка Марјановић
Дуња Дутина VI5 III место Биљана Максимовић
Реља Башић VI5 III место Биљана Максимовић
Радица Голубовић VIII1 II место Биљана Максимовић

 

Гимнастика – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред дисциплина Освојено место ментор
Дуња Жвиждак IV 4 Вишебој III место Мирко Сокић

 

Џудо – школско првенство Војводине

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Јовић Михајло VI 5 III место Мирко Сокић
Јован Ђекић V 4 III место Мирко Сокић

 

Џудо – републичко такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Јован Ђекић V 4 III место Мирко Сокић

 

Шах – општинско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Калина Оро IV1 Пласман на окружно такмичење Јасмина Цвијан
Милица Стевановић II3 Пласман на окружно такмичење Јасмина Цвијан
Маја Тешовић V2 Пласман на окружно такмичење Јасмина Цвијан
Огњен Ћузовић IV2 Пласман на окружно такмичење Јасмина Цвијан
Павле Симанић II1 Пласман на окружно такмичење Јасмина Цвијан

 

Шах – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Калина Оро IV1 Пласман на Републичко такмичење Јасмина Цвијан
Милица Стевановић II3 Пласман на Републичко такмичење Јасмина Цвијан
Маја Тешовић V2 Пласман на Републичко такмичење Јасмина Цвијан
Огњен Ћузовић IV2 Пласман на Републичко такмичење Јасмина Цвијан
Павле Симанић II1 Пласман на Републичко такмичење Јасмина Цвијан

 

Атлетика – окружно такмичење

Име и презиме ученика Разред дисциплина Освојено место ментор
Јован Странић VIII 1 Бацање кугле III место Мирко Сокић

 

Дечије музичко стваралаштво – регионално  такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Катарина Филиповић VI4 Пласман на Републичко такмичење Александра Авемариа

 

Дечије музичко стваралаштво – републичко  такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Катарина Филиповић VI4 I место Александра Авемариа

 

Звезде школске позорнице – међушколско такмичење

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Дуња Живковић II 1 I место Лидија Савков

 

Национално такмичење „Дабар“

Име и презиме ученика Разред Освојено место ментор
Немања Крчо VI3 Пласман на републичко такмичење Јасмина Вуковљак