Home / Обавештења / Обавештење за родитеље будућих првака

Обавештење за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи, до 01.02.2024. године школа врши пријем молби за упис ученика у први разред за школску 2024/2025. годину и то за ученике чија адреса становања не припада терену наше школе без обзира да ли желе да упишу дете у редовну или целодневну наставу.

Исто тако, молимо родитеље који станују на терену наше школе а желе да упишу дате у целодневну наставу, да такође предају молбу за упис у истом временском периоду.

Молба обавезно треба а садржи податке о ученику (име, презиме, датум рођења) као и контакт телефоне родитеља и мејл адресу. Потребно је приложити и потврде о запослењу родитеља, копију личне карте родитеља или пријаву пребивалишта детета.

Молбе се могу предати лично у школи, радним даном од 8 до 14 часова или путем мејла школе osnikolate@gmail.com

Уколико се молба шаље мејлом, потребно је скенирати пратећа документа и послати их заједно са молбом.

Непотпуне и неблаговремене молбе школа неће узимати у разматрање.

Управа школе