Home / Март / Успех наших ученика на досадашњим такмичењима

Успех наших ученика на досадашњим такмичењима

Математика – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Ива Павловић III 5 Вера Ђеран I место
Реља Николић III 5 Вера Ђеран I место
Мијат Перуничић III 3 Мира Весковић I место
Милош Илић IV 1 Милена Лончар II место
Лука Туфегџић IV 6 Биљана Мајски II место
Тамара Росић IV2 Емилија Переги III место
Филип Станковић IV 2 Емилија Переги III место
Јован Ђекић IV5 Татјана Бокић III место
Виктор Корчок IV 1 Милена Лончар похвала
Матеј Салатић IV 3 Сенка Мученски похвала
Немања Крчо V 3 Данијела Миличић III место
Радица Голубовић VII 1 Данијела Миличић II место
Лука Лехотски VII 3 Данијела Миличић III место
Катарина Филиповић V 4 Мелита Бизоњ III место
Лара Суботић VIII 2 Бојана Коканов пласман на окружно т.
Милица Вуковић VI 1 Бојана Коканов пласман на окружно т.
Лука Сен VIII 4 Душица Тот пласман на окружно т.

 

Математика – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Милош Илић IV 1 Милена Лончар II место
Лука Туфегџић IV 6 Биљана Мајски III место
Филип Станковић IV 2 Емилија Переги III место
Лука Лехотски VII 3 Данијела Миличић похвала

 

Српски језик – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Дуња Дутина V 5 Биљана Максимовић I место
Немања Крчо V 3 Снежана Ускоковић I место
Радица Голубовић VII 1 Биљана Максимовић II место
Ивана Петровић VII 4 Снежана Ускоковић II место
Ана Будимировић VII 1 Милка Марјановић II место

 

Српски језик – републичко такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Радица Голубовић VII 1 Биљана Максимовић II место

 

Физика – општинско такмичење

 име и презиме ученика разред ментор освојено место
Лука Лехотски VII 3 Слободан Божић II место

 

Физика – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Лука Лехотски VII 3 Слободан Божић II место

 

Немачки језик – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Хорстман Марко VIII 1 Магдалена Дувњак I место
Хорстман Александар VIII 1 Магдалена Дувњак III место

 

Немачки језик – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Хорстман Марко VIII 1 Магдалена Дувњак I место
Хорстман Александар VIII 1 Магдалена Дувњак I место

 

Немачки језик – републичко такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Хорстман Марко VIII 1 Магдалена Дувњак II место
Хорстман Александар VIII 1 Магдалена Дувњак I место

 

Хемија – општинко такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Лука Сен VIII 4 Јелена Бубњевић I место
Ана Нинков VII 4 Јелена Бубњевић II место
Дуња Ћурчић VII 3 Јелена Бубњевић III место
Александра Ђорђевић VII 3 Јелена Бубњевић III место

 

Хемија – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Лука Сен VIII 4 Јелена Бубњевић II место
Ана Нинков VII 4 Јелена Бубњевић II место
Александра Ђорђевић VII 3 Јелена Бубњевић II место

 

Енглески језик – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Немања Раденковић VIII 4 Ксенија Дрча I место
Катарина Вујовић VIII 4 Ксенија Дрча II место

 

Такмичење рецитатора – градско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Немања Кочић III 2 Мира Зељковић пласман на окружно т.
Ева Шрак IV 2 Емилија Переги пласман на окружно т.
Ђура Тинтор VII 3 Снежана Ускоковић пласман на окружно т.

 

Такмичење у роботици  „Битка за знање“ – окружно такмичење – такмичење у тиму

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Александар Кљајић VII 4 Биљана Жвиждак II место
Катарина Вујовић VIII 4
Огњен Менићанин VIII 2

 

Информатичка олимпијада основаца ИНФОС – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Огњен Момиров VII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.
Александар Обухов VII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.
Димитрије Ђурић VII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.
Катарина Вујовић VIII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.
Михајло Вудраковић VII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.
Александар Кљајић VII 4 Јасмина Вуковљак пласман на окружно т.

 

Информатичка олимпијада основаца ИНФОС – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Огњен Момиров VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Александар Обухов VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Димитрије Ђурић VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Александар Кљајић VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Катарина Вујовић VIII 4 Јасмина Вуковљак III место

 

Информатичка олимпијада основаца ИНФОС – републичко такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Огњен Момиров VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Димитрије Ђурић VII 4 Јасмина Вуковљак I место
Александар Кљајић VII 4 Јасмина Вуковљак II место
Катарина Вујовић VIII 4 Јасмина Вуковљак I место

 

Географија – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Сергеј Андрић VII 3 Мирослав Плавшић I место
Немања Говорчин VII 3 Мирослав Плавшић I место
Огњен Момиров VII 4 Мирослав Плавшић II место
Алекса Радовановић VII 2 Мирослав Плавшић II место
Ирина Радуловић VII 2 Мирослав Плавшић II место

 

Биологија – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Велимировић Анђела V 5 А. Аџић III место
Гајер Лорена V 5 А. Аџић III место
Миланковић Љиљана VI 1 О. Бизоњ II место
Сокић Ксенија VI 4 М. Керец II место
Томашевић Вања VI 4 М. Керец III место
Бјелобрк Аљоша VI 4 М. Керец III место
Радица Голубовић VII 1 А. Аџић I место
Милица Крајцар VII 2 А. Аџић II место
Реа Пушић Живанов VII 3 А. Аџић III место

 

Биологија – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Радица Голубовић VII 1 А. Аџић II место

 

Историја – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Аја Брешћански VIII 1 Љиљана Живановић III место

 

 Шах – општинско такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
појединачно такмичење
Милица Стевановић I 3 Јасмина Цвијан пласман на окружно т.
Виктор Зељковић II 4 Јасмина Цвијан пласман на окружно т.
Калина Оро III 1 Јасмина Цвијан пласман на окружно т.
Иван Пупавац IV 2 Јасмина Цвијан пласман на окружно т.
екипно такмичење
Огњен Ћузовић III2
Иван Пупавац IV2
Марко Вучетић V5
Лазар Миланко VI2
Вања Ковач V4
Алексеј Маршић V4
Милица Стевановић I3
Калина Оро III1
Јасмина Цвијан пласман на окружно т.

 

Шах – окружно такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
појединачно такмичење
Милица Стевановић I 3 Јасмина Цвијан II место
Калина Оро III 1 Јасмина Цвијан II место

 

Пливање –међуокружно такмичење

име и презиме ученика разред дисциплина освојено место
Валентина Прпа VII 1 50 метара прсно II место

 

Карате –првенство Србије

име и презиме ученика разред освојено место
Катарина Шурлан III 4 I место

 

Скок у даљ – првенство Србије

име и презиме ученика разред дисциплина освојено место
Марко Малеш VI 1 Скок у даљ из зоне 80 cm I место

 

Дечије музичко стваралаштво

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Марија Ђуровић V 3 Aлександра Авемариа пласман на републичко такмичење
Катарина Филиповић V 4 Aлександра Авемариа пласман на републичко такмичење

 

Дечије музичко стваралаштво – републичко такмичење

име и презиме ученика разред ментор освојено место
Марија Ђуровић V 3 Aлександра Авемариа I место
Катарина Филиповић V 4 Aлександра Авемариа II место

 

Пливање – окружно првенство

име и презиме ученика разред дисциплина освојено место
Милица Бајић II 6 прсно II место

 

Пливање – Школска олимпијада – ШОСОВ

име и презиме ученика разред дисциплина освојено место
Валентина Прпа VII 1 прсно 50m II место