Home / Обавештења / Пријем првака

Пријем првака

Поштовани родитељи,
Обавештавамо вас да ће се пријем првака одржати у среду, 31.08.2022. године по следећем распореду:
– пријем првака који су уписани у одељења редовне наставе одржаће се са почетком у 9.00 часова,
– пријем првака који су уписани у одељења целодневне наставе одржаће се са почетком у 18.00 часова.
Пре свечаног пријема првака, на порталима школе ће се налазити спискови ученика по одељењима са именом учитеља/учитељице који ће деци предавати.  Молимо родитеље да погледају у ком су одељењу деца распоређена. Деца ће бити прозвана по одељењима и са својим учитељима ће ићи до својих учионица. Након
упознавања деце и учитеља, биће позвани и родитељи (по један родитељ за свако дете) како би се упознали са учитељима и добили најважније информације за почетак школске године.
Свим ученицима првог разреда, приликом пријема првака, 31. 08. 2022.године, школа ће поделити уџбеничке комплете које су обезбедили Министаство просвете, науке и технолошког развоја и Град Нови Сад.
Свим родитељима и ученицима желимо срећан и успешан полазак у школу.Директор школе
Игор Милићевић