Home / Ученички парламент / ПРЕДСТАВЉЊЕ НАШЕГ ГРАДА СТРАНИМ УЧЕНИЦИМА

ПРЕДСТАВЉЊЕ НАШЕГ ГРАДА СТРАНИМ УЧЕНИЦИМА

На неком од претходних састанака Ученичког парламента било је речи о представљању Новог Сада. Ову идеју је покренула психолошкиња наше школе Маја Жујић. Имали смо у плану да окупимо ученике који су дошли из страних земаља и школују се у нашој школи да им представимо свој град и да покажемо сву његову лепоту, као и могућности које пружа.

Активност је реализована 7. 12. 2023. Ученици спортисти, чланови Ученичког парламента, представљали су Нови Сад са спортске стране – које спортове нуди, где су места за тренинге и одржавање спортских манифестација.

Ученици шестог разреда – учесници пројекта Градске библиотеке у Новом Саду ,,Културни водич кроз Нови Сад” – представљали су културне институције Новог Сада.

Догађај водила Маја Жујић, психолошкиња наше школе.